️ 15 سریال برتر تلویزیونی برای یادگیری زبان انگلیسی

️ 15 سریال برتر تلویزیونی برای یادگیری زبان انگلیسی اگر میخواهید مهارت های شنیداری انگلیسی خودتان را تقویت کنید، به جای گوش دادن به اخبار BBC و CNN و مواجهه با ترس و اضطراب شیوع ویروس کرونا، پیشنهاد میکنیم 15 سریال برتر تلویزیونی (با لهجه آمریکایی و بریتیش) که در ادامه به آنها میپردازیم را تماشا کنید تا علاوه بر لذت بردن، زبان انگلیسی خود را نیز بهبود ببخشید

️ نمایشگاه بینالمللی تهران یک نقاهتگاه دوهزار تختخوابی شد

️ نمایشگاه بینالمللی تهران یک نقاهتگاه دوهزار تختخوابی شد شماری از کاربران در شبکه های اجتماعی با اشاره به تصاویر منتشرشده از این مرکز، آن را نقاهتگاهی بدون امکانات و صرفاً برای دور کردن مبتلایان از بیمارستانها قلمداد کردهاند. با این حال برخی گزارش ها حکایت از این دارد که این محل در کنار دوهزار تخت، امکاناتی درمانی و پزشکی نیز دارد.

️ شرکت دانش بنیان ایرانی کیت تشخیص مولکولی کرونا را ساخت

️ شرکت دانش بنیان ایرانی کیت تشخیص مولکولی کرونا را ساخت با ساخت این کیتها دیگر تشخیص بیماری کرونا با کیتهای ساخته شده در ایران انجام میشود.به گفته مدیر توسعه کسب و کار شرکت پیشتاز طب آنها دستورالعمل دو کشور آمریکا و چین را در کیتهای خود به کار بردهاند و در حال حاضر توانستهاند مرحله تولید انبوه را نیز به موفقیت برسانند.

جهرمی: به زودی مرکز توسعه نوآوری هوش مصنوعی ایران افتتاح خواهد شد

جهرمی: به زودی مرکز توسعه نوآوری هوش مصنوعی ایران افتتاح خواهد شدوزیر ارتباطات از راهاندازی مرکز توسعه نوآوری هوش مصنوعی ایران از هفته آینده خبر داد و اعلام کرد این مرکز با مدیریت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با همکاری وزارت علوم و مشارکت دانشگاه های شریف، تهران و امیر کبیر و به یاد بود همه ی جانباختگان هواپیمای اوکراینی راه اندازی خواهد شد.

دیتا سنتر چیست؟

دیتاسنتر Data Center یا مرکز داده به مکانی گفته میشود که گروه عظیمی از سرورهای کامپیوتری و تجهیزات شبکه با استفاده از امکانات زیرساختی و ارتباطی برای رایانش و میزبانی مجموعه بزرگی از دادهها، گرد هم آمده باشند. به بیان دیگر، دیتاسنتر محل استقرار تعداد زیادی از سرورهای کامپیوتری است که در کنار یکدیگر و بدون وقفه، امور مربوط به رایانش، ذخیره سازی و انتقال دادهها را انجام میدهند.